استند_ایستاده_تصویری

کیوسک ایستاده تصویری

در تکنولوژی دیجیتال ساینیج بسیاری از فضا های آزاد امکان نصب استند های تصویری سه بعدی وجود دارد که همانند سیستم های قبلی امکان پخش تصویر و یا پیام تبلیغاتی بر روی آن پیش بینی خواهد شد.ابعاد مختلف این استند ها به ما این امکان این را می دهد، که برای هر فضایی نسبت با موضوع و یا کاربری آن بخش از آن استفاده نماییم .

کاربرد ها :  

 • ارسال اخبار و تبلیغات
 • مدیریت هوشمند زمان بندی نمایش
 • مدیریت تبلیغات شهری و درون سازمانی
 • سفارشی سازی مطابق نیاز مشتریان
 • مدیریت مرکزی بر روی سرور
 • قابلیت ارسال و نمایش بر روی انواع نمایشگرها
 • پشتیبانی از شبکه های مخابراتی ، اینترنت و شبکه های محلی
 • هزینه بسیار مقرون بصرفه در مقابل شیوه های سنتی تبلیغاتی

بلندگوهای خطی هایپرسونیک

در تکنولوژی دیجیتال ساینیج فضا های بزرگ تجاری با تکنولوژی های متنوع تبلیغاتی همیشه نویز صداهای برخاسته از این تجهیزات آزار دهنده تلقی می گردد که عموما به آن توجهی نمی شود. در صورتی که با وجود تمامی این تکنولوژی ها می بایست استاندارد های آلودگی صوتی مد نظر قرار گیرد تا خریداران و مراجعین در کمال آرامش از محیط استفاده نمایند . بلندگوهای خطی مدل بسیار کارامدی برای این گونه مجتمع ها بشمار می روند .
به عنوان مثال یک تبلیغ بدون صدا تاثیر گزاری کمی دارد اما اگر ترکیب سیستم Digital Signage به همراه تکنولوژی Hypersonic Speaker استفاده گردد ، صرفا افرادی که در محدوده ماکزیمم دو متری Wall Video ، کیوسک اطلاع رسانی و یا استند های عمودی قرار دارند صدای آن را می شنوند و از پراکندگی صدا و ایجاد نویزهای محیطی جلوگیری میگردد .

بلندگوی_هایپر_سونیک

نمایشگر_سه_بعدی_هولوگرافیک

پروژکتور سه بعدی

در تکنولوژی دیجیتال ساینیج از مدرن ترین و پیشرفته ترین سیستم های نمایش تصویر بر روی فضا به صورت سه بعدی است . در این سیستم تصویر تشکیل شده در محیط کاملا ملموس و قابل درک می باشد، به گونه ای که بیننده احساس می کند تصویر واقعی و قابل لمس است . امکان نمایش انسان متحرک ، محصولات و جلوه های ویژه تصویری از ویژگیهای منحصر به فرد این تکنولوژی محسوب می گردد . قرار دادن این تکنولوژی در بخش های عمومی و باز ساختمان مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب نموده و با اجرای برنامه های مهیج می توان به محبوبیت آن افزود. ابعاد این سیستم از یک جهبه کوچک تا یک استیج بزرگ قابل اجرا است .

کاربرد ها :

 • فضا های نمایشگاهی جهت نمایش فیلم محصولات
 • رونمایی از محصولات جدید شرکت ها
 • امکان ایجاد برنامه مجازی در چند نقطه به صورت همزمان
 • نمایش سه بعدی ماکت پروژه های ساختمانی ، عمرانی و نفتی
 • نمایش محصولات پشت ویترین فروشگاه

تلویزیون دیوار و کف حساس به حرکت

از دیگر تکنولوژی دیجیتال ساینیج جذاب در حوزه تبلیغات و سرگرمی، تلویزیون های گسترده حساس به حرکت می باشد. تصویر پخش شده در این تلویزیون ها علاوه بر این که می تواند شامل محتوای تبلیغاتی باشد ، به حرکت رهگذران نیز واکنش نشان داده و با ضرب آهنگ حرکتی آنها تصویر تغییر می یابد. در این سیستم با استفاده از بسته های تبلیغاتی خاص می توان هم تبلیغات و هم سرگرمی را به نوعی ویژه به مخاطب القاء کرد .
از دیگر کاربرد های آین سیستم استفاده در کف زمین می باشد که می توان استفاده های مختلفی را از قبیل ورودی ها مجتمع تجاری و زمین بازی کوکان برای آن تعریف کرد .

کاربرد ها :

 • زمین های بازی کودکان
 • تبلیغات محصولات
 • مراکز تجاری
 • غرفه های نمایشگاهی

تمایشگر_حساس_به_حرکت

درگاه_ارتباطی_دیجیتال_ساینیج

درگاه ارتباطی

در تکنولوژی دیجیتال ساینیج سیستم های دیجیتال ساینیج به دو صورت آنلاین و یا آفلاین کار می کنند. در حالت آفلاین محتویات برای پخش باید به صورت دستی بر روی تجهیزت بارگذاری شوند و برای تغییرات آن به صورت هر چند وقت یک بار این اطلاعات جایگزین گردند .
در حالت آنلاین تجهیزات می بایست به وسیله یک درگاه ارتباطی با یک شبکه خارجی و یا اینترنت ارتباط برقرار کنند که این شبکه می تواند شامل شبکه سیمی ، شبکه بیسیم و شبکه های مخابراتی 3G ، LTE باشد.برای انجام این امر نیازمند مبدل های تصویری با قابلیت ارتباط با شبکه های خارجی هستیم . با این در گاه های ارتباطی می توان تعداد زیادی از تجهیزات دیجیتال ساینیج از قبیل ویدئو وال ، استند و پروژکتور ها را از یک مرکز کنترل نمود . به عبارتی با استفاده از این دستگاه می توان شبکه گسترده ای از ساینج ها را در فضا های مورد نظر جایگذاری و از راه دور مدیریت کرد .

سامانه رزو جلسات

در بسیاری از سازمان ها و مجموعه ها برای برگزاری جلسه ها و همایش ها با مشکلاتی مرتبط با اتاق جلسات نظیر عدم در دسترس بودن، تداخل زمانی، سردرگمی، اتلاف وقت و … مواجه هستیم و این مشکلات زمان بسیاری را در پی دارد. یک از راهکارهایی که در این امر میتواند به مدیران سازمان ها کمک نماید سامانه رزرو جلسات است.
یک سیستم مدیریت و رزرو آنلاین اتاق جلسات است،که عملیات رزرو و مدیریت اتاق جلسات را مبتنی بر بستر شبکه به صورت آنلاین یا آفلاین انجام می دهد.هر کاربر با مراجعه به سیستم می تواند مراحل رزرو را انجام دهد. نحوه انجام عملیات رزرو به این صورت است که کاربر با مراجعه به نمایشگر، لیستی از جلسه ها را در جدول مربوطه مشاهده می نماید که شامل تاریخ و ساعت برگزاری آنها است . اتاق های رزرو شده و یا در دسترس در جدول با رنگ خاص و به صورت بازه های زمانی متوالی نمایش داده می شود . ساعاتی که اتاق رزرو شده است در جدول با رنگ قرمز مشخص شده است و امکان انتخاب آنها وجود ندارد و زمان جلسه به افرادی که لیست را مشاهده می کنند اطلاع رسانی می شود.

سیستم_رزرو_جلسات

میز_هوشمند_تصویری

میزهای هوشمند لمسی

در تکنولوژی دیجیتال ساینیج این میز ها درواقع یک صفحه نمایش بزرگ قابل لمس می باشند که کاربر می تواند از آ به عنوان یک مدیا استفاده نماید . از کاربردهای این میزها می توان در کافی شاپ ، رستوران و یا لابی های مجتمع نام برد .به عنوان مثال کاربر می تواند بازی دلخواه خود را بر روی آن انجام دهد و یا اینکه هر فعالیت مالتی مدیا را بر روی آن اجرا نماید .

نرم افزار مدیریت

نرم افزار مدیریت دیجیتال ساینیج را می توان در زمینه های تجاری از جمله خرده فروشی، رستوران ها سریع خدمات، ارتباطات جمعی، امور مالی،سرگرمی، خودرو، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و استفاده کرد .
پلت فرم این سیستم قابلیت های بسیار زیادی را پشتیبانی می کند که در زیر برخی از این ویژگیها بیان شده است :

 • قابلیت نمایش و پردازش هر نوع داده و منبع اطلاعاتی
 • اینترفیسی بسیار ساده و قابل مدیریت مبتنی بر وب
 • امکان پخش محتوا به صورت شبانه روزی
 • امکان تقسیم بندی یک صفحه نمایش به چندین بخش
 • ارتباط موثر از طریق یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی مختلف
 • زمانبندی پخش محتوا در هر بخش صفحه نمایش

نرم_افزار_دیجیتال_ساینیج

ویدئو_وال

تلویزیون های تبلیغاتی ترکیبی

سیستم ویدئو وال یک سیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیع با قابلیت دریافت تعداد زیادی از ورود های ویدئویی در فرمت های مختلف می باشد. این سیستم می تواند در کنار پخش تصاویر زنده، تصاویر ضبط شده مختلف را نیز پخش کند. امکان تعریف پنجره های متعدد در سایز و موقعیت های دلخواه را برای نمایش همزمان ورودی های مختلف فراهم می نماید. واسط گرافیکی کاربری نرم افزار امکان تخصیص سریع و آسان ورودی ها و مدیریت منعطف پنجره ها را میسر می سازد.استفاده از نمایشگرهای ترکیبی سه بعدی بی نیاز به عینک، در دیواره ها و راهروها مجتمع و نیز ایجاد سیستم هوشمند منطبق با آن به نحوی که با عبور رهگذران عکس العمل نشان داده و تبلیغ و یا مدیای مورد نظر را نمایش دهد.
از مهمترین مزیت های این تلویزیون های طول عمر طولانی و امکان اضافه کردن و یا کم کردن حجم کل تصویر می باشد ، با توجه به این امر می توان فضا های بسیاری را توسط این تلویزیون ها تحت پوشش قرار داد.